Porota


Petr Malásek


absolvent konzervatoře a HAMU (klavír, kompozice), uznávaný klavírista, skladatel, aranžér, producent. Dlouhodobě spolupracoval s šansoniérkou Hanou Hegerovou, s kterou účinkoval na koncertních pódiích v Evropě i Americe. Od roku 2002 spolupracuje s Lucií Bílou jako klavírista i producent. Vytvořil hudbu k mnoha baletním představením, muzikálům, filmům či televizním seriálům mj. pro balet Národního divadla, seriál Ulice, filmy Líbáš jako Bůh, Líbáš jako ďábel. Je stálým členem jazzové formace František Kop kvartet.
Jitka Fowler Fraňková


vyhledávaná koncertní klavíristka, vítězka několika mezinárodních soutěží, v 11 letech debutovala s Jihočeskou komorní filharmonií a ve 14 letech se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy FOK. Studovala mj. na Vysoké hudební škole ve Štýrském Hradci a Rice University v USA. Koncertovala na pódiích v Evropě, USA, Asii s řadou mezinárodních orchestrů. Lektorka mistrovských klavírních kurzů, profesorka nA Konzervatoři v Pardubicích a na základní umělecké škole Boni Pueri v Hradci Králové.
Rostislav Čapek


absolvent houslařské školy, a uměleckoprůmyslové školy hudebních nástrojů, přední výrobce strunných hudebních nástrojů. Svá banja a mandolíny vyrábí již od roku 1985 pod značkou Čapek Bluegrass & Jazz Instruments, která se těší vysokému renomé i v zahraničí. Na jeho nástroje hraje např. čtrnáctinásobný držitel ceny Grammy Ricky Skaggs, David Grisman, Marek Eben, Ondřej Havelka, Jiří Suchý a mnoho dalších. Je pořadatelem koncertů akustické hudby umělců z celého světa.